Arti TV Canli izle

Arti TV Canli izle: Bağımsız, Güvenilir, Özgür, Demokrat, Çoğulcu, Adil, Muhalif, Eşitlikçi, Gerçekçi, Bildiğinizden daha fazlası..

Sayısı çok az olan muhalif televizyonlardan biri olan ve merkezi Avrupa olan Artı Tv 2017 yılının başlarında  Avrupa merkezli kurulan Artı Tv’nin sahibi Celal Başlangıç‚tır. Uzun süredir gazetecilik yapan Celal Başlangıç, genellikle yurttışında çalışmalarını yapan biri. Sol, Sosyalist çizgide yayınlarını sürdüren Tv kana, her kesimden insanın sesini duyurmaya çalışmakta. Artı Tv  web sitesinde kendisi hakkında şu cümlelerle söz etmekte: „Tarafsız ve doğru haberin adresi. Ötekileştirmeyen diliyle toplumun ortak sesi.“ Artı Tv‚de günün her saatinde haber bültenleri seyirciyle buluşmakta.

Öte taraftan Armağan Kargılı, Ragıp Duran, Ergun Babahan, Fehim Işık, Koray Düzgören, Aris Nalcı ve Ayşe Çavdar gibi pek çok gazeteci farklı günlerde izleyici karşısına çeşitli programlarla çıkmaya devam ediyor. Bu arada internette yayınlarını sürdüren haber sotesi Artı Gerçek‚in de sahibi olan deneyimli gazeteci Celal Başlangıç, internet sitesiyle aynı adı taşıyan programıyla her Cuma Artı Tv’de konuklarıyla gündemi değerlendiriyor.
Artı Tv Hod Bird uydusunda, web sitesi üzerinde ve YouTube’da canlı yayınlarını sürdürmeye devam ediyor. Arti TV Canli izle

Facebook Sayfamizi ziyaret edin.