A Haber Canli TV izle

Son dakika haberleri, gündem, siyaset, ekonomi, spor, magazin, yaşam ve dünyadan en güncel gelişmeleri takip etmek, en renkli galerileri okumak icin a haber canli tv izle.

A Haber Canli TV izler, Turkuvaz Medya Grubu tarafından kurulmuş haber kanalı. Kanalın genel yayın yönetmenliğini Habertürk TV’nin eski genel yayın yönetmeni Erdoğan Aktaş üstlenmiş, 2011’de yerine eski yardımcısı Cengiz Er geçmiştir. 2013 yılından bu yana a Haber Genel Müdürlüğü görevini Abdulhalik Çimen yürütmektedir.

Hem HD hem de SD yayın yapmaktadır. Türkiye’nin ilk HD yayın yapan haber kanalıdır. TRT Türk‚ten sonra 16:9 geniş ekran formatında yayın yapan ikinci haber kanalıdır.

Tarihçe

24 Nisan 2011’de test yayınına, 25 Nisan 2011’de ise normal yayına başlamıştır. Haber yayınının yanı sıra, bazı futbol karşılaşmalarını da yayınlamaktadır. Copa America 2011’in yayın haklarına sahip olup, tüm maçları HD kalitesi ile naklen yayınlamıştır. 2011 İtalya Süper Kupa Finalini de HD kalitesiyle yayınlamıştır. Türkiye Kupası 2011-2012 sezonu maçlarının bazılarını da HD kalitesiyle canlı yayınlamıştır.

Verilen cezalar

28 Kasım 2015 tarihinde, Kasım 2015 Türkiye genel seçimlerinde yaptığı yayınlardan dolayı YSK ve RTÜK tarafından kanala 25 ayrı ceza verildi.

a Haber Radyo

a Haber Radyo, Türkiye genelinde farklı Frekanslardan yayın yapan Turkuvaz Medya Grubu bünyesindeki ulusal haber radyosudur. İstanbul’da 88.8 ve 90.2, Ankara’da 90.0 ve 99.7, İzmir’de 95.2 ve 104.3, Bursa’da 88.8, Antalya’da 97.6 ve 102.0, Adana’da 97.8 Frekanslarından yayın yapmaktadır.

2014 yılında Radyo Turkuvaz’ın kapanmasıyla yayına başlayan a Haber Radyo yayınlarının önemli bir kısmı a Haber Televizyonu ile paralel içeriktedir. Radyo, Turkuvaz Medya Grubu’na bağlıdır.

a News

a News, Turkuvaz Medya Grubu tarafından kurulmuş uluslararası haber kanalı. 3 Nisan 2017’de yayın hayatına başlayan ilk özel uluslararası İngilizce haber kanalı. Türkiye’nin TRT World’den sonra ikinci İngilizce uluslararası haber kanalı olarak yayın hayatına başladı. Türksat 3A uydusu 11999 V 11666 3/4 frekansından HD kalitesinde izlenebilmektedir. A Haber Canli TV izle

Facebook Sayfamizi ziyaret edin.

Canlihdtv.net, Tüm Türkçe yayın yapan açık ve ücretsiz TV kanallarını, sizler icin bir araya toplayan bir Online Canlı TV izleme sitesidir. Diğer benzeri sitelerden farklı olarak, sizlerin kullanımını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır ve geliştirilmeye devam etmektedir.
Sayfada sunduğumuz tüm kanallar kesinlikle 24 Saat boyunca online durumdırlar, her kanal için iki ayrı link eklenmiş durumda, playerin ayarlar kısmında SD ve HD diye iki seçenekten birisinde, kanal mutlaka online durumdadır. Bir kanaldan digerine geçişte, kanalın acılmaması yada başka bir kanala atlaması durumunda lütfen sayfayı yenileyerek tekrardan izlemek istediğiniz kanalı seçerek deneyiniz.

CanliHDtv.net te bulunan tüm video içerikleri, tarafımızdan oluşturulmamış veya yüklenmemiş sunucularımızda barındırılmamaktadır. Sitemiz konum sağlayıcı hizmeti vermemektedir. CanliHDtv.net’te yer alan tüm markaların, logoların ve isimlerin hakları kendi şirketlerine aittir.

Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz yayın için televizyon kanalı e-posta adresinden uyarı göndermeniz gerekmektedir. Sitemiz hiçbir şekilde tv kanalları ve radyo kanallarının sorumluluğunu kabul etmez.

Ücretli ve Telif Hakkı kanallarını kaydetmiyoruz. Varsa lütfen bize bildirin. Telif hakkına saygı duyuyoruz.