Kudüs Tv Canli izle

Kudüs Tv, 2008 yılında İkbal Köseoğlu ve Nurettin Şirin ortaklığı ile hayata geçirilmiş bir haber televizyonudur.

İslami değerleri ön planda tutan ve dürüst yayın ilkesini yıllardır büyük bir titizlikle devam ettiren kanalın yayın akışındaki programların büyük çoğunluğu dini programlardan oluşmaktadır.

Kudüs Tv Canli izle

Farklı bir platform olarak canlı yayınların yapıldığı kanalda en güzel ve en sevilen ilahiler yer alıyor. Kudüs TV canlı yayın konusunda da Kudüs TV’ye ulaşılıyor. Sabah saatlerinde yayınlarına başlayan Kudüs TV kanalında din üzerine en iyi sohbetler yapılıyor. Gün ortasında yayınlanan gün ortası programında gündemde yer alan gelişmeler izleyiciye aktarılıyor. Edebiyat Mektebi isimli program bütün bireylerin ilgi odağı bir programı oluşturuyor.

Bütün cihazlar üzerinden bağlantı sağlanan Kudüs TV zengin içerikleri ve gerçek haberleri sunması nedeniyle ilgiyle izleniyor. Resmi web sitesi üzerinden de bağlantı kurulabilen Kudüs TV Kudüs ve diğer ülkelerde yaşanan bütün bilgileri izleyici ile paylaşıyor.

Kudüs TV, 28 Ekim 2016 tarihinde 668 sayılı OHAL kapsamında alınması gereken tedbirler ile bazı kurum ve kuruluşlara dair düzenleme yapılması hakkında Kanun Hükmünde Kararname’nin 2’inci maddesi 4’üncü fıkrasındaki hüküm gereği RTÜK tarafından kapatıldı. Yapılan düzenlemelerin ardından kanal tekrar yayın hayatına döndü ve yayınlarına kaldığı yerden devam etti.