NTV Haber Canli TV izle

NTV Haber Canli TV izle: son dakika gelişmelerini NTV Haber ile anlık takip edin! Haberler, Türkiye ve dünya gündemi, ekonomi, spor, magazin ve diğer haberler NTV Haber Canli TV izle.

NTV Haber, 1996 yılında Cavit Çağlar tarafından kurulan, Türkiye’nin ilk haber kanalıdır. Ocak 1999’da Doğuş Yayın Grubu bünyesine katılarak yakaladığı başarı ile Türk medya endüstrisini değiştiren NTV, Türkiye’de tematik kanal dönemini başlattı. NTV, ulusal ve uluslararası haberler başta olmak üzere, ekonomi, kültür-sanat, yaşam ve spor konularına odaklanan programlar da yayınlamaktadır.
Sağlık, eğitim ve çevre gibi konularda yaptığı yayınlar ve Yeşil Ekran gibi özel projeler, NTV’nin kurumsal kimliğinin önemli bir parçası olan sosyal sorumluluk bilincine yaklaşımının somut örnekleri arasında yer alıyor.

Yayın hayatı boyunca çeşitli kuruluşlar tarafından 700’den fazla ödüle layık görülmüştür. Merkezi İstanbul’da bulunan NTV; Ankara, İzmir, Diyarbakır ve Brüksel temsilcilikleri, yurdun ve dünyanın dört bir yanındaki muhabirleri, Reuters, ENEX, APTN, BBC gibi dünyanın önde gelen haber kuruluşları ve çeşitli haber ajansları aracılığıyla gündemi takip ediyor.

23 Mart 2013’ten itibaren 16:9 geniş ekran formatına geçmiştir. NTV Haber ve Star Haber Merkezi, Ekim 2011’den beri devam etmektedir. 1999 yılının Ocak ayında Nergis Grubu bünyesinden Doğuş Grubu’na geçmiştir.[2] Kanalın eski adı Satel TV’dir.

NTV Avrupa
NTV Avrupa, Avrupa’daki Türklere yönelik yayın yapmak amacıyla kurulan haber kanalıdır. 2004’te NTV İnt adıyla açılmıştır. 2011’de ismi NTV Avrupa olarak değiştirilmiştir. NTV Avrupa 23 Mart 2013’te 16:9 geniş ekran yayına geçmiştir. NTV Avrupa kanalı 20 Haziran 2017’de yayın hayatına son vermiştir.
Yayın
Sağlık, eğitim ve çevre gibi konularda yaptığı yayınlar ve Yeşil Ekran gibi özel projeler, NTV’nin kurumsal kimliğinin önemli bir parçası olan sosyal sorumluluk bilincine yaklaşımının somut örnekleri arasında yer alıyor. NTV Haber Canli TV izle

Facebook Sayfamizi ziyaret edin.