Flash Haber Canli izle

Flash Haber Canli izle: Güncel Son Dakika Haberleri. Sondakika haberleri günün her saatinde kesintisiz haber izle

Flash Haber, eski adıyla Flash TV, 15 Ocak 1992 tarihinde Bursa’da kurulan Göktuğ Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan Türkiye’nin 2. özel televizyon kanalıdır. 27 yıl boyunca devam eden yayınlarına 1 Mart 2019 tarihinde ara vermiştir. Kanal 30 Eylül 2021 tarihinde test yayınlarına yeniden başlayarak bu tarihte yeniden kurulmuştur. 11 Ekim 2021 tarihinde test yayınlarını sonlandırıp yeni logosuyla yayınlarına başlamıştır.

Hakan Aygün, Savaş Kalafat, Fehmi Koru, Can Ataklı, Akif Beki, Seda Akgül, Orhan Uğuroğlu, Çağlar Cilara, Atilla Taş ve Faik Öztürk Flash TV yeni sezon kadrodaki isimler arasında yer aldı. Müzik ve eğlence kanalı olarak kurulan Flash TV, 2021 yılında format ve logo değiştirerek haber kanalları listesine katıldı. Flash TV, 2022 yılında ise Göktuğ Group’un piyasadan çekilme kararı ile kayyum tarafından yönetilmektedir.
Mehmet Emin Göktuğ ve Ömer Ziya Göktuğ, Flash TV’nin yarı yarıya aynı oranda hissedarı, yönetim kurulu üyeleri ve sahipleridir.


19 Ocak 2022 tarihinde Ömer Ziya Göktuğ vefat etti. Kanala 16 Mart 2022’de kayyum atanmıştır. 15 Nisan 2022 tarihinde Flash TV, adını Flash Haber olarak değiştirmiştir. Bunun uzerine Mehmet Emin Göktuğ, „Kayyum yönetimindeki Flash TV yayınını sona erdirirken, marka hakkına da tecavüz niteliğindeki isimler; aynı frekanstan, başka bir şirketin yayınının yapılması daha önce şirket yönetim kurulundan habersiz olarak olası bir fon desteğiyle ele geçirilmiş Flash TV’ye yapılan saldırının yeni bir halkasıdır“ sözlerine yer veren bir basın açıklaması yapmıştır.

Flash Haber Canli izle