TvNet Canli izle

TvNet Canli izle: Albayrak Medya Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ulusal bir televizyon kanalıdır. 8 Nisan 2005’te ART ismiyle haber kanalı olarak kurulmuş, 2006’da test yayınına başlamıştır. 1 Ocak 2007’de ise TVNET adıyla yayın hayatına devam etmiştir.

Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri 7 gün 24 saat kesintisiz şekilde izleyicilerine ulaştırmaktadır. Kanalda siyaset, gündem, kültür-sanat, ekonomi, eğitim, sağlık, spor, belgesel temalarında programlar yapılmaktadır.

TVNET (ayrıca TVNet, Tvnet veya TV Net, kendi yazım tvnet) İstanbul merkezli bir Türk haber kanalıdır. Albayrak Holding’in bir parçası olan Albayrak medya grubuna aittir. İlk olarak ATR adı altında bir test programı yürütüldü, 1 Ocak 2007’de TVNET adı altında düzenli yayın başladı. İstasyon haberler, siyasi tartışmalar ve raporlar konusunda uzmanlaşmıştır. İktidardaki Adalet ve Kalkınma Partisi’ne (AKP) ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yakın olduğu düşünülüyor. Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, aynı zamanda Albayrak Holding’e ait olan Yeni Şafak gazetesinin de yazı işleri müdürüdür. Gazetenin diğer yazarları genellikle TVNET’te moderatör ve yorumcu olarak görülebilir. En bilinen TVNET programları arasında, moderatörlüğünü Yeni Şafak yazarı Nedret Ersanel’in yaptığı Akıl Odası adlı talk show ile Komplo Teorisi programı yer alıyor.

TvNet Canli izle