TV5 Canli izle

TV5 Canli izle, Haberler, Son dakika haberleri, Siyaset, Ekonomi, Spor haberleri Tv5 de.

TV5 uydudan, D-Smart ve internet üzerinden yayın yapmaktadır. TV5, Necmettin Erbakan’ın lideri olduğu Millî Görüş adlı siyasi ve toplumsal harekete yakınlığıyla bilinmektedir. İlk kurulduğunda genel yayın yönetmenliğini iletişimci akademisyen ve yazar Yusuf Kaplan yapmıştır. Bu ilk dönemde kanal, nitelikli ve kaliteli pek çok program hazırlamıştır. Yusuf Kaplan, kanal sahiplerinin beklediği şekilde siyasi propagandaya yer vermediği gerekçesiyle yayın yönetmenliğinden alınmıştır. Kanal, ilk dönemde kullandığı logosunu değiştirmiş ve hâlen kullanılan logoya geçmiştir. TV5’in binası ve stüdyoları Sefaköy Milsan Tesisleri’nde yer almaktadır.

Son 13 yıldır TV5 Genel Koordinatörü olan Mustafa Geçer’den sonra „1 Mart 2017“ tarihi itibarıyla Millî Gazete ile yönetimleri birleşti. Yeni yayın dönemi Millî Gazete yönetiminde devam ediyor.

Kasım 2018 tarihinde Genel Yayın Yönetmenliği görevine Millî Gazete Ankara Temsilcisi Mustafa Yılmaz getirilirken, Genel Müdür Yılmaz Bayat, Genel Yayın Koordinatörü ise Mehmet Ali Kayacı oldu.

TV5 Canli izle