Halk TV Canli Izle

Halk Tv Canlı izle, ilkeli, dürüst ve tarafsız habercilik anlayışıyla Halk TV, izleyicilere en son gelişmeler için güvenilir bir kaynak olmayı hedefliyor.

Halk TV, 2005 yılında kurulmuş bir Türk ulusal televizyon kanalıdır. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP ile ilişkileri 18 Şubat 2011’de sona ermesine rağmen, Cumhuriyet Halk Partisi’ne (CHP) yakın olduğu düşünülüyor. Esenyurt’un eski belediye başkanı Gürbüz Çapan, 3 Şubat 2011’den bu yana HalkTV’nin dayanak noktası oldu.

TV, 10 Ocak 2005’te eski CHP muhasebecisi Mahmut Yıldız tarafından kurulmuş ve CHP’den maddi destek almıştır. Kemal Kılıçdaroğlu, 2010 yılında CHP liderliğini devraldığında hibeleri durdurdu, bu da TV’nin maddi sıkıntı yaşamasına neden oldu. Kılıçdaroğlu, CHP milletvekilleri ve üyelerinin istasyona konuk olarak gelmemelerini de istedi.

Mayıs 2013’te HalkTV, YouTube’da „en çok izlenen“ bir video yayınladığı için RTÜK tarafından kınandı. Gösterilen gerekçe, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a hakaretti.

Halk TV, Gezi Parkı protestoları sırasında olayları canlı yayınlayan az sayıdaki Türk TV kanallarından biriydi. Sonuç olarak düzenleyici RTÜK, TV’ye „çocukların ve gençlerin fiziksel, ahlaki ve zihinsel gelişimine zarar verdiği“ gerekçesiyle para cezası verdi.

Facebook Sayfamizi ziyaret edin.